احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
last posts
حدیث برگزیده
NEGAR
آخرين نظرات
Last comments
تاثیر بزرگی و کوچکی سینه(پستان) زنان بر مردان

نــــــــــــــــــگار : «میزان درآمد مردان رابطه مستقیم با سلیقه شان در باره اندازه سینه زنان دارد. مردانی که درآمد بیشتر دارند ترجیح شان سینه کوچکتر است و مردانی که از امنیت اقتصادی برخوردار نیستند سینه های بزرگ، توجه شان را بیشتر جلب می کند».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

بخش اول مقاله:
مردان تا آخر عمر به سینه زنان با حالتی جادو شده چشم می دوزند. در تحقیقات علمی جدیدی که در باره این خصلت مردان صورت گرفته است مشاهداتی ثبت شده است که از طریق علم، بخشی از حقائق کمابیش عجیب رفتار مردان را توضیح می دهد.

فشردن سینه زنان از رشد سرطان می کاهد
خبر فرصت طلبانه ولی خوشحال کننده برای مردها این است که تحقیقات جدید لابراتوار دانشگاه برکلی امریکا نشان داده است سلول های سرطانی در سینه زنان با فشرده شدن سینه، کوچکتر می شوند.
در آخرین کنفرانس مرکز تحقیقات سلولی امریکا، پروفسور Daniel Fletche به همراه دانشمند برجسته ملکول شناسی، دکتر Mina Bissell در حین ارائه گزارش عنوان کرده اند که دیدگاه اصلی و همیشگی در باره پیدایش سرطان سینه زنان در حول محور تغییرات جهشی سلول ها بوده است.

اما تحقیق جدید در لابرتوار دانشگاه برکلی نشان داده است که سلول های غیرعادی در محیط سینه، اگر از انرژی مکانیکی فشرده شدن بهره مند باشند شانس کوچک شدن و حتی از حرکت ایستادن تغییرات غیرعادی سلول ها برخوردار خواهند گشت.

افزایش مصنوعی سینه زنان و افزایش خودکشی
بر اساس آمار انجمن جراحان پلاستیک امریکا، بزرگ کردن سینه، رتبه اول را در جراحی های زیبایی دارد. به نظر می رسد نیت اصلی این جراحی، افزودن زیبایی به بدن زنان است و قرار است زنان با این عمل احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند و زندگی شاداب و در نتیجه سالمتری را در پیش بگیرند.

اما آمار خودکشی در بین زنانی که جراحی زیبایی سینه و افزایش حجم آن را داشته اند حکایت متفاوتی را عرضه می کند. به گزارش خبرگزاری رویتر، میانگین خودکشی در بین زنانی که جراحی زیبایی بر روی سینه شان انجام شده است سه برابر افراد معمولی است.

به نظر می رسد علائم مربوط به مبادرت به خودکشی در ۱۰ سال اول زندگی زنانی که جراحی پلاستیک داشته اند دیده نمی شود. به همین منظور، محققین گزارش مزبور پیشنهاد کرده اند که پیگیری و تحت نظر داشتن زنان فوق جزو پروتکل جراحی زیبایی قرار بگیرد.

بخش دوم مقاله:
در طی نیم قرن اخیر، کشف راز دلبستگی مردان نسبت به سینه زنان، همراه با سایر کنجکاوی های بشر افزایش یافته است. ما می دانیم که میانگین وزن سینه زنان یک کیلو است. بیش از ۶۰ درصد زنان، سینه های چپ بزرگتری دارند. اما در ضمن از شایعات مشهور ولی تایید نشده هم خبر داریم، مثلاً اینکه، زُل زدن به سینه زنان به مدت ۱۰ دقیقه، ۵ سال به طول عمر مردان می افزاید یا اینکه زنان انگلیس بزرگترین سینه ها را دارند و … اما تحقیقات علمی حکایت از این دارد که:


مردان پولدار طرفدار سینه های کوچکتر هستند

به نقل از نشریه Psychology Today و بر اساس تحقیقات دو روانشناس، میزان درآمد مردان رابطه مستقیم با سلیقه شان در باره اندازه سینه زنان دارد. مردانی که درآمد بیشتر دارند ترجیح شان سینه کوچکتر است و مردانی که از امنیت اقتصادی برخوردار نیستند سینه های بزرگ، توجه شان را بیشتر جلب می کند. تفسیر منطقی می تواند این باشد که سینه درشت در دوره های باستانی ترِ تمدن بشری، نشانه دسترسی به منابع غذایی بیشتر بود. در ضمن، برای مردانی که حدس می زدند شاید در تهیه غذا موفق نباشند سینه درشت زنان، در حکم تضمینی بود که باعث رفع نگرانیِ تغذیه فرزندان شان می شد.

مردانی که تمایلی به پدر شدن ندارند سینه های درشت برای شان جذابیت کمتری دارد
دو محقق روانشناس Christopher Burris و Armand Munteanu از ۶۷ دانشجو در باره میل پدر بودن سئوالاتی پرسیدند و در ادامه از آنها خواستند که بر روی مانیتور کامپیوتر، سلیقه های خودشان در باره زوج دلخواه و اندازه های متفاوت فیزیکی شان را شناسایی کنند. آمار تهیه شده نشان دهنده این واقعیت بود که دانشجویانی که میل چندانی برای پدر شدن نشان ندادند ترغیب بیشتری به سینه های کوچکتر داشتند.

مردانی که رفتار مناسبی با زنان ندارند ترجیح شان، سینه های درشت است
مردانی که حس خوبی نسبت به زنان ندارند و آنها را مایه دردسر و عامل مشکلات و ناراحتی های خودشان می دانند در این تحقیق بروز داده اند که توجه شان معطوف زنانی است که سینه های بزرگ دارند. در این تحقیق، ۳۷۱ مرد انگلیسی ۱۸ – ۶۸ ساله با ۵ نوع مختلف اندازه فیزیکی زنان روبرو شده بودند و از آنها خواسته شده که تمایل خودشان را نسبت به اندازه پستان زنان ثبت کنند.
محققین در همان حین، جدولی از رفتارهای مختلف از جمله نگاه منفی به زنان را نیز در برابر این گروه قرار دادند تا احساس خودشان نسبت به زنان را بیان کنند. اکثریت مردانی که سینه های بزرگتر را جذابتر یافته اند از جمله مردانی بودند که احساس خوبی نسبت به زنان نداشتند.

موضوع : ازدواج و خانواده, بهداشت و سلامت, زندگی اسلامی
شماره پست : 5712  ,   3 ديدگاه  ,   نویسنده : modir

نوشته شده توسط modir

تبلیغات در نگار
رگفته :

پستان زنها در طول تاریخ مورد توجه مردان بوده است و این امر به یک دوره خاص محدود نمی شود . قرآن که کتابی است که احوالات انسان را حداقل از حدود ۱۵ قرن پیش تا روز قیامت ، در نظر داشته ؛ به اهمیت پستان زنها در آیه ۳۳ سوره نبا توجه ویژه داشته ، بطوریکه دخترانی با پستان های برجسته را یکی از پاداشهای پرهیزگاران در بهشت شمرده است .
إِنَّ لِلْمُتَّقِينَ مَفَازًا ﴿۳۱﴾
حَدَائِقَ وَأَعْنَابًا ﴿۳۲﴾
وَكَوَاعِبَ أَتْرَابًا ﴿۳۳﴾

و این نشان دهنده اهمیت کیفیتِ پستان های زنها برای مردان و نیز برای خود زنان است .

مصطفیگفته :

فکر کنم اگر عکس پست را عوض نکنید به شان سایت صدمه میزند

هیأت تحریریهگفته :

تصویر را از زیر افکت فتوشاپ بردیم تا محرک نباشد. هم اکنون سایت های فرهنگی خارجی همتراز ما به مراتب بازتر و بدون محدودیت فعالیت می کنند که به کار بردن این تصویر در مقایسه با محتواهای آنها هیچ است. اگر بخواهیم با آنها رقابت کنیم نباید خودمان را در محدودیت های سلیقه ای گرفتار کنیم.
چه اینکه شما با جستجویی ساده در گوگل می توانید تصویر اصلی را با کیفیت بزرگ و بدون فیلترینگ دریافت کنید.

ارسال نظر


  • نوشته‌های تازه

  • آخرین دیدگاه‌ها

  • بایگانی

  • دسته‌ها

  • اطلاعات