احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
last posts
حدیث برگزیده
NEGAR
آخرين نظرات
Last comments
آيت‌الله مصباح: براي برخي كه از ولايت خارج شده‌اند ديگر احترامي قائل نيستيم

نــــــــــــــــــگار : «آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به هتاکی برخی عناصر به سپاه پاسداران بیان داشت: سپاه و بسیج روز به روز قدرتمند و آبرومندانه‌تر به حرکت خود ادامه می‌دهد و این نه به دلیل عنصر و لباس که به دلیل عشق به شهادت و عنصر فرهنگی موجود در عمق آن است».

آیت‌الله مصباح یزدی در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه: اگر تدابیر رهبری و اطاعت مردم در سال‌های اخیر به ویژه در ‘کوران توطئه‌ها علیه نظام و ساخت و پاخت‌های پنهانی’ نبود، چیزی از انقلاب باقی نمی‌ماند

آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی ظهر امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران سراسر کشور با اذعان به اینکه اطاعت از رهبری برکات زیادی دارد، گفت: اگر تدابیر رهبری و اطاعت مردم در سال‌های اخیر به ویژه در کوران توطئه‌ها علیه نظام و ساخت و پاخت‌های پنهانی نبود، چیزی از انقلاب باقی نمی‌ماند.
عضو مجلس خبرگان رهبری عشق به شهادت در راه حق و شهادت طلبی را عنصر دیگر فرهنگی مردم ایران زمین دانست و افزود: عنصر جهاد و شهادت در همه جا هست اما عشق و آرزوی شهادت در رکاب امام حسین(ع) و در مقابل عده‌ای مسلمان نما که به نام اسلام به روی امام حسین(ع) شمشیر کشیدند تنها در مذهب شیعه وجود دارد.

وی تصریح کرد: این عناصر در عمق وجود شیعیان است و زندگی، فکر، رفتار و منش ما بر این اصول مبتنی است و تا این روحیه و عناصر در فرهنگ ما زنده است، دشمنان در توطئه‌های خود ناکام مانده و پیروزی از آن ماست.

آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به هتاکی برخی عناصر به سپاه پاسداران بیان داشت: سپاه و بسیج روز به روز قدرتمند و آبرومندانه‌تر به حرکت خود ادامه می‌دهد و این نه به دلیل عنصر و لباس که به دلیل عشق به شهادت و عنصر فرهنگی موجود در عمق آن است.

رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی با تاکید بر تبعیت از ولی فقیه به عنوان حلقه‌ای از زنجیره ولایت گفت: کسانی در این کشور هستند که زمانی به آنها علاقه و محبت داشتیم اما امروز دیگر احترامی برای آنها قائل نیستیم چون خودشان به دست خودشان آبرویشان را ریختند و از ولایت جدا شدند.

وی ولایت را رمز بقای جامعه اسلامی دانست و افزود: ولایت زنجیره‌ای است که از خدا شروع شده و تا ولی فقیه و بعد از آن امام زمان(عج) ادامه دارد که اگر یکی از این زنجیره‌ها یا حلقه‌ها پاره شود، زنجیر کارآیی خود را از دست خواهد داد.

موضوع : آ.مصباح یزدی, اجتماعی
شماره پست : 1367  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir

نوشته شده توسط modir

تبلیغات در نگار
ارسال نظر


  • نوشته‌های تازه

  • آخرین دیدگاه‌ها

  • بایگانی

  • دسته‌ها

  • اطلاعات