احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for خرداد, ۱۳۹۲

موضوع : اجتماعی, فرهنگی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «فهم تكاپوي روشنفكران در تحقير مرد و مردانگي و تقديس زن و زنانگي فراتر از چند مقاله در تقبيح فمينيسم است. چه آنكه در حاشيه تقبيح فمينيسم هم شاهد رفتاري فمينيستي زنان و مردان به اصطلاح ضد فمينيسم هستيم. از همه تاسف بارتر رفتار گيج كننده رسانه ملي در پايدار كردن تصوير غربي ضد اسلامي از زن و زنانگي و تحقير مرد است. اتفاقي كه تقريبا در تمام سريال‌هاي ايراني مي‌توان رد پايي از آن يافت».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5263  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, سیاسی, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «یکی از مشکلات اساسی که ما امروز با آن دست به گریبان هستیم و هیچ احدی تردید ندارد، پدیده قدرت طلبی زنان و فمینیست های چادری است. اینها در این گیر و دار می خواهند باجگیری کنند. یکی دنبال ظرفیت های زنانه رجال سیاسی است، دیگری دنبال تصاحب موقعیت های شغلی برای زنان و خفه کردن مردان، آن یکی دنبال تبدیل مرکز زنان ریاست جمهوری به معاونت زنان برای قدرت بیشتر و ظلم بیشتر بر مردان و نابودی هر چه بیشتر خانواده و استفاده از ظرفیت های کشور برای فعالین حقوق زن برای قبضه کردن قدرت و امکانات برای جنسیت بی مسئولیتی که ۹۰ درصد طلاقها زیر سر اوست».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5256  ,   2 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, اقتصادی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «این روزها جوانان تحصیلکرده‌ای که یا جویای کار هستند یا از پیدا کردن شغل ناامید شده‌اند کم نیستند چه برسد به آنهایی که تحصیلات عالیه ندارند اما سودای تشکیل خانواده در سر دارند. کارشناسان می‌گویند بیکاری چنان آسیبی به جامعه وارد کرده است که حتی در صورت رفع آن، اثرات نامطلوبی تا سال‌ها بر جامعه باقی می‌ماند».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5252  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, ازدواج و خانواده, زندگی اسلامی, فرهنگی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «بي‌شك طلاق در هرجامعه‌اي با هر فرهنگي آسيب‌هاي مشترك به بارمي‌آورد. در اين زمينه تحقيقات گسترده‌اي به منظور تحليل تأثيرات منفي طلاق بر كودكان انجام و گردآوري شده است و نتايج اين تحقيقات اصلاً خوب نيستند، هرچند كه قبح و زشتي طلاق، امروزه ديگر از بين رفته است! در اينجا به ۹ تأثير منفي شايع طلاق بر كودكان مي‌پردازيم».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5246  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : جهاد و شهادت, زندگی اسلامی, مذهبی, معاد

نــــــــــــــــــگار : «آسانترین روش تنظیم وصیت نامه، “خودنوشت” است. همینکه وصیت به خط و قلمتان نوشته و امضا و تاریخ (روز و ماه وسال) داشته باشد، در همه جا پذیرفته می‌شود».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5240  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بهداشت و سلامت, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «فشار خون بالا یکی از عوامل خطرساز بیماری قلبی است و به دیگر اعضای حیاتی مهم مانند مغز، قلب، کلیه و چشم آسیب جدی می‌رساند. اگر فشار خون بالا در فرد تشخیص داده شود و به موقع درمان گردد می‌توان از بروز عوارض آن پیشگیری کرد».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5235  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «این مرجع تقلید در پاسخ به این سوال كه ‘چرا به امام زمان دسترسی نداریم’ فرمود: چرا به انجام واجبات و ترك محرمات ملتزم نیستید و او به همین از ما راضی است، زیرا طبق حدیث پرهیزكارترین مردم، كسی است كه از كارهای حرام بپرهیزد. بنابراین ترك واجبات و ارتكاب محرمات، حجاب و نقاب دیدار ما از آن حضرت است».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5224  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : ازدواج و خانواده, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «روابط مالی و غیر مالی زن و شوهر در حقوق اسلام بر پایه عدل استوار است. در روابط مالی زوجین، زن از استقلال کامل در مالکیت و تصرف اموال خود برخوردار است. در روابط غیر مالی نیز ریاست خانواده به خاطر مصالح اجتماعی و مسائل روحی و طبیعی به شوهر واگذار گردیده است. اما هرگز این ریاست جنبه استبدادی ندارد بلکه یک ریاست اداری حکیمانه است».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5188  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «من در دانشگاه تربیت مدرس حدیثی را نقل کردم مبنی بر اینکه امام علی (علیه السلام) جوانی فقیر را که از پس هزینه ازدواج بر نمی آمد با هزینه بیت المال به ازدواج دختری در آورد؛ حکومت اسلامی وظیفه دارد که شرایط ازدواج جوانان را در زمان مقتضی آن فراهم کند؛ سپس به نهی از منکر رو آورد . اما متأسفانه شاهدیم که بسیاری از مفسده ها از دروغ، ریاکاری وتبعیض نشأت میگیرد؛ هر کس پارتی و پول بیشتری داشته باشد و یا به یک موقعیت سیاسی متصل باشد، صاحب موقعیت خوبی میشود».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5206  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بهداشت و سلامت, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «کمردرد یکی از شایعترین بیماری های انسان بوده و تقریباً همه افراد حداقل یکبار در طول زندگی خود دچار کمر درد میشوند. شیوع آن در زن و مرد یکسان است و گرچه در هر سنی ممکن است اتفاق بیفتد ولی بیشتر در سنین ۵۰-۳۰ سالگی دیده میشود. کمردرد میتواند شدید یا خفیف باشد. کوتاه مدت یا مزمن باشد. دائم یا گاهگاهی باشد».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5200  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >