احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for آذر, ۱۳۹۰

موضوع : اجتماعی, حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «میل زن به خودآرایی از این نوع حس شکارچیگری او ناشی می شود. در هیچ جای دنیا سابقه ندارد که مردان لباسهای بدن نما و آرایشهای تحریک کننده به کار برند.این زن است که به حکم طبیعت خاص خود می خواهد دلبری کند و مرد را دلباخته و در دام علاقه به خود اسیر سازد.لهذا انحراف تبرج و برهنگی از انحرافهای مخصوص زنان است و دستور پوشش هم برای آنان مقرر گردیده است».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2257  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : امامت, مقالات

نــــــــــــــــــگار : «می‌آییم و مثلاً برای بیان ارادت و تبعیت مان می‌گوییم اگر ولی فقیه در وسط روز بگوید : ” الآن شب است ما می‌پذیریم ! ” اگر ولی فقیه چنین بگوید هم او اشتباه می‌کند و هم تو که می‌پذیری ! اصلاً ولی فقیه را ما تبعیت می‌کنیم چون در شب تاریک زندگی روز را تشخیص می‌دهد و در روز روشن هدایت از شب حفظمان می‌کند و اگر روزی ولی فقیه فرق روز و شب را تشخیص ندهد همان لحظه از ولایت ساقط است . چرا عقل و فهم مردم را دست کم می‌گیریم و نه فقط به مردم بلکه به ولی فقیه و دین اهانت می‌کنیم ؟».

{…}

شماره پست : 2253  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «اگر کمی فکر کنیم میبینیم که با کمی مراقبت واندیشیدن تدابیر بهتر میتوان جلوی خیلی از همین ناامنی ها را گرفت.  البته ناگفته نماند که همه این  ناامنی ها در جامعه توجیه خوبی برای شانه خالی کردن زنان ازاینکه خود هم مراقبت کافی داشته باشند و با پوشش مناسب  وبدون جلب توجه در جامعه حضور یابند , نمیشود».

{…}

شماره پست : 2250  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, حجاب و عفاف, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «این پروسه هوشمندانه ازسوی شبکه های ماهواره ای به صورت دقیق و مرحله ای انجام می شود، به صورتی که استفاده ابزاری ازمجریانی با چهره های زیبا و تلقین این موضوع به مخاطب که بدحجابی باعث زیباترشدن افراد می شود، تلاش می کنند تا تاکتیک «حجاب علیه حجاب» را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانند و با هزینه های فراوان درعرصه رسانه این تفکر را به جوانان القا کنند».

{…}

شماره پست : 2248  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «و تو همچنان دوست داشتی چادر از سرت نیفتد، نه به خاطر چادر که عزیزترینش می‌داری، به خاطر خودت که دانشگاه را با سالن مد اشتباه نگرفته‌ای و آمده‌ای تا صرفاً درس بخوانی و فعالیت کنی، … و به خاطر خودت که پسران دانشگاهتان ، تو را با عروسک‌های مد روز دانشگاه اشتباه نگیرند که بخواهند با هر بهانه‌ای نزدیکت شوند…».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2245  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, جنسی, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : « متلك‌پرانی آسیبی اجتماعی است كه جامعه ما از دیرباز با آن دست و پنجه نرم كرده و بسیاری از زنان حاضر در جامعه و فعال در مناسبات اجتماعی بارها و بارها با این نوع از خشونت جنسی از سوی مردان در كوچه و خیابان و گاه حتی در محل كار روبه‌رو شده‌اند».

{…}

شماره پست : 2241  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «لذا اکنون که به وجوب حجاب و عفت در میان زن و مرد پی بردیم لازم است که برای عدم گرایش افراد به الگو و مد های نامناسب، خود به طرحریزی و ایجاد ساز و کارهای بهتر جهت پوششی زیبا و عفیف برای زنان شاغل بپردازیم. و اینجاست که معرفی پوشش های مناسب برای زنان کارمند می تواند برنامه هدفمند و طرحی فراگیر تلقی گردد».

{…}

شماره پست : 2237  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, حجاب و عفاف, زندگی اسلامی, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «با اندکي تدبر در آيات قرآن فلسفه حجاب را به گونه اي صريح مي بينيم و مي يابيم که احترام و حرمت زن، فلسفه حقيقي و يا يکي از فلسفه هاي حجاب است براستي اگر معرفت انسان به شريعت و تعاليم ديني بالا رفته و قرآن را که آئين نامه سعادت و کمال بشر است درک کند، به عظمت حجاب پي برده و مي فهمد بدحجابي و بي حجابي ثمره عدم معرفت و شناخت حقيقي جايگاه زن در هستي است».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2228  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «پوشش ظاهری و عفت باطنی، رابطه‌ی علامت و صاحب علامت نیز هست؛ به این معنا که مقدار حجاب ظاهری، نشانه‎ای از مرحله‌ی خاصی از عفت باطنی صاحب حجاب است. البته این مطلب به این معنا نیست که هر زنی که حجاب و پوشش ظاهری داشت، لزوماً از همه‌ی مراتب عفت و پاکدامنی نیز برخوردار است».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2222  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, جنسی, حجاب و عفاف, فرهنگی, منکرات

نــــــــــــــــــگار : «در آخرالزمان كه بدترين زمانها است، زنان بى حجاب و برهنه آشكار مىشوند كه با زينت و آرايش بيرون مىآيند، آنان از مرز دين خارج شده اند و در فتنه ها وارد گشته اند و به سوى شهوتها تمايل و شتاب دارند».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2223  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »