احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for آبان, ۱۳۹۰

موضوع : آ.خامنه ای, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «خانه حسابی شلوغ است. یکی از اعضای خانواده زنگ زده به بقیه بچه‌ها که فوری خودتان را برسانید مادرتان با شما کار دارد. آن‌ها هم ظرف چند دقیقه با آژانس آمده‌اند و حالا فهمیده‌اند میزبان رهبرند».

{…}

شماره پست : 1831  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, اخلاق اسلامی, ازدواج و خانواده, زندگی اسلامی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «پدیده کودک آزاری اگرچه در درون خود واجد تلخی های بسیاری است اما نباید از یاد برد که با تقلیل این صورت مسئله و برجسته سازی زاویه های عاطفی و احساسی نمی توان به راهکاری روشن در این باره دست یافت».

{…}

شماره پست : 1829  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, اخلاق اسلامی, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «همه وجود کوچک دختر به زلزله‌ای محدود شده؛ حالا اشکش بی‌صدا پایین می‌آید. جای سیخ داغ‌شده پوست روشنش را به شکلی زشت نقاشی کرده؛ گاه انگار خواب آشفته دیده باشد دخترک، فریاد می کشد و باز می‌نالد… ».

{…}

شماره پست : 1827  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, اقتصادی, مطالب گوناگون, مقالات

نــــــــــــــــــگار : «یکی از این کاربران گفته بود وقتی سه بانک کشور اعلام کردند که مزدا۳ و پروتون و جایزه ۲۵۰ میلیون ریالی می‌دهند من عکس‌های این دو خودرو را از اینترنت سرچ کردم و پرینت گرفتم و لای دفترچه پس‌اندازم گذاشتم، برای جایزه نقدی هم یک کارت تبریک برای خودم فرستادم که شما برنده جایزه ۲۵۰ میلیون ریالی شده‌اید. باور کنید واقعا فکر می‌کردم با این کار که جزیی از یک برنامه مثبت‌اندیشی بود حتما برنده می‌شوم اما حتی یک‌هزار تومان هم برنده نشدم، رفتم حسابم را بستم، عکس‌ها را پاره کردم و ریختم دور، پیش خودم گفتم مرده‌شور هر چی نقشه ذهنی و ذهن مثبت را ببرن».

{…}

شماره پست : 1826  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «زن بی‌حجاب همچون میوه درختی است که شاخه آن از دیوار باغ به بیرون آویزان است که هر رهگذری ممکن است در آن طمع کند یا مانند گلی است که هرکس به چیدن آن تمایل دارد».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 1822  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «در حال حاضر ایران یکی از رکوردداران مصرف لوازم آرایشی در جهان و دومین مرکز تجاری بزرگ محصولات آرایشی در خاورمیانه است که بخش عمده‌ای از لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده در کشور، مواد تقلبی و غیراستاندارد هستند».

{…}

شماره پست : 1821  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «اگر کسى بتواند به شکل صحیح از چادر استفاده کند، مسلماً چادر حجاب برتر است زیرا حکمت‏هاى حجاب در چادر بیشتر یافت مى‏شود، گرچه پوشیدن چادر واجب نیست».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 1817  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «البته می‏توان محجبه بود و چادر هم نداشت؛ منتها همین‏جا هم بایستی آن مرز را پیدا کرد. بعضیها از چادر فرار می‏کنند، به خاطر این‏که هجوم تبلیغاتی غرب دامنگیرشان نشود؛ منتها از چادر که فرار می‏کنند، به آن حجاب واقعی بدون چادر هم رو نمی‏آورند؛ چون آن را هم غرب مورد تهاجم قرار می‏دهد!
شما خیال کرده‏اید که اگر ما چادر را کنار گذاشتیم، فرضاً آن مقنعه‏ کذایی و آن لباسهای «و لیضربن بخمرهنّ علی جیوبهنّ » و همانهایی را که در قرآن هست، درست کردیم، دست از سر ما بر می‏دارند؟ نه، آنها به این چیزها قانع نیستند؛ آنها می‏خواهند همان فرهنگ منحوس خودشان عیناً این‏جا عمل بشود».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 1814  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «چرا برخى بر پوشش خانم‏ها با چادر مشکى اصرار دارند. رنگ مشکى چادر چه اثرى دارد که بر آن پافشارى می‏شود، چرا در برابر پوشش‏هاى رنگى خانم‏ها مقاومت می‏شود؟».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 1810  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «اما حالا…حالا که از بچگی ام بزرگتر شده ام و بعد از آن اتفاق که نمی دانم رویا بود یا واقعیت ولی هرچه بود شیرین بود…انگار تازه عاشق سر کردن چادر شدم! سیاه است اما من را به سبزترین سپیدی های دنیا می برد! سیاه است اما روی دل سیاهم را می پوشاند و آبرو حفظ می کند…سیاه است اما چهره ام را طلایی می کند و روحم را…خاکی!
حالا چادر سرم می کنم چون باز هم می خواهم ادای بزرگترها را دربیاورم! بزرگترهایم حالا خیلی بزرگند، آنقدر که من که افسارم در دست شیطان به باریک مویی است، فقط می توانم ادایشان را دربیاورم! اما همینم که شبیه باشی خودش لذتی دارد…».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 1811  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »