احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for تیر, ۱۳۹۰

موضوع : سیاسی, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «نشان به آن نشان که این بار طناز مخصوص سایتِ علی لاریجانی (خبر آنلاین) مطلبی طنز نگاشته است با عنوان “اعترافات تکان دهنده ی بدحجاب های سیاسی” و در آن، طرح مبارزه با بی حجابی را به سیاسی ترین حالت به سخره گرفته است. خیلی ها ممکن است در خصوص اجرا یا عدم اجرای چنین طرحی تا کنون اظهار نظر کرده باشند اما این گونه مشمئز کننده یکی به میخ زدن و یکی به نعل زدن از کسی جز اصحاب لاریجانی بر نمی آید».

{…}

شماره پست : 1156  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, فتنه ها

نــــــــــــــــــگار : «وقتی دست اندرکاران فتنه ۸۸ بازداشت شدند و آزاد شدند و دوباره بازداشت شدند و دوباره آزاد شدند، سران قوه قضاییه گفتند که بالاخره با فتنه گران برخورد خواهد شد و فکر نمی کردند که بازداشت و دوباره آزاد کردن آن ها موجب خواهد شد تا برخی برداشت کنند که سران فتنه بی گناهند و مظلوم! حتماً یادتان هست که چند بار فائزه هاشمی را بازداشت کردند و هر بار به بهانه ای واهی آزاد کردند! نه تنها این بازداشت های بی هدف موجب مظلوم نمایی شد، بلکه برخی افراد خود سر را نیز به واکنش واداشت که همان واکنش ها نیز به تشید مظلوم نمایی جریان فتنه، دامن زد».

{…}

شماره پست : 1158  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «زندگی طبق آداب اسلامی در بلغارستان امر دشواری است. من به عنوان یک زن محجبه روزی حداقل یک بار با دشنام مخالفان مواجه می شوم. البته به این چیزها عادت کرده ام. به آن ها لبخند می زنم و برایشان دعا می کنم هدایت شوند. خودم را در مقابل آن ها مسئول حس می کنم و یاد سخن پیامبر می افتم که فرمود: “خدایا آن ها نمی دانند ” با این قیبیل سخنان خود را تسلی می دهم و نیرو می گیرم».

{…}

شماره پست : 1154  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «آن بزرگوار مدت يک سال در بصره زنداني بود تا اینکه هارون از عيسي خواست که او را به شهادت برساند. عیسی با برخی از نزدیکان خود مشورت کرد و آنان اين کار را صلاح ندیده و به او گفتند که از کشتن موسی بن جعفر (ع) صرف‌نظر کند و از هارون بخواهد که او را از این کار معاف کند؛ پس عیسی نامه‌ای به هارون نوشت که «چندی است موسی بن جعفر (ع) در زندان است. او را در اين مدت آزموده‌ام و دیده‌بانانی بر او گماشته‌ام؛ ولی هیچ‌گاه دیده نشد به چیزی جز عبادت سرگرم باشد در دعای او شنيده نشد که بر تو و بر من نفرین کند و نام ما را به بدی ببرد و برای خود نیز جز به آمرزش و رحمت دعایی نمی‌کند؛ پس اکنون کسی را بفرست تا من موسی بن جعفر (ع) را به او بسپارم وگرنه رهایش خواهم کرد؛ زیرا من بیش از این نمی‌توانم او را در حبس نگه دارم.»

{…}

شماره پست : 1153  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اخلاق اسلامی, ازدواج و خانواده, جهاد و شهادت, زندگی اسلامی

نــــــــــــــــــگار : «در ميان خانواده ما احترام به يگديگر موضوع بسيار مهمي بود و خودم بسيار مقيد بودم كه در حضور فرزندانم، هيچگاه پشت سر ديگران حرف نزنم و در جمع‌هاي فاميلي كه احساس مي‌كردم محيط مناسبي ندارد، نمي‌رفتم؛ و در مورد رفت‌ و آمد و آداب رفتاري فرزندانم بسيار مراقب بودم اما در حقيقت معتقدم اين عنايت خاص خداوند بود كه فرزندانم به اين نحو تربيت شدند و من كار خاصي نكردم».

{…}

شماره پست : 1151  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : جهاد و شهادت

نــــــــــــــــــگار : «از روز اول فروردین که برای آموزش به پادگان منجیل رفته بودیم، همین طور از شهید شدنش می گفت. اما این بار جدی تر بود. گفت: «به پدر و مادرم بگو زیاد ناراحتی و گریه نکنند. تسبیحش را داد بهم تا به برادرش برسانم و ساعتش را به پدرش. دقایقی همین جور گذشت و من مبهوتش. وقت نماز مغرب شد و اسماعیل به نماز ایستاد. برای گرفتن وضو از او جدا شدم. اما وقتی برگشتم خبری ازش نبود. تخریب چی ها باید زودتر می رفتند. چند روز بعد خرمشهر آزاد شده بود. خبر دادند اسماعیل هم رفت؛ همان شب اول».

{…}

شماره پست : 1147  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : جهاد و شهادت

نــــــــــــــــــگار : «ستایش خدای را که ما را به دین خود هدایت نمود و اگر ما را هدایت نمی کردما هدایت نمی شدیم السلام علیک یا ثارا… ای چراغ هدایت و کشتی نجات ، ای رهبر آزادگان ، ای آموزگار شهادت بر حران ای که زنده کردی اسلام را با خونت و با خون انصار و اصحاب باوفایت ای که اسلام را تا ابد پایدار و بیمه کردید . ( یا حسین دخیلم ) آقا جانم وقتی که ما به جبهه می رویم به این نیت می رویم که انتقام آن سیلی که آن نامردان برروی مادر شیعیان زده برای انتقام آن بازوی ورم کرده میرویم برای گرفتن انتقام آن سینه سوراخ شده می رویم . سخت است شنیدن این مصیبتها خدایا به ما نیرویی و توانی عنایت کن تا بتوانیم برای یاری دینت بکار ببندیم . خدایا به ما توفیق اطاعت و فرمانبرداری به این رهبر و انقلاب عنایت بفرما . خدایا توفیق شناخت خودت آنطور که شهداء شناختند به ما عطا فرما و شهداء را از ما راضی بفرما و ما را به آنها ملحق بفرما» .

{…}

شماره پست : 1146  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بدون دسته

نــــــــــــــــــگار : «رفته بودند سخنرانی، منافقین هم آدم آورده‌بودند،جا نبود.بیرون شعار می‌دادند. آخر سر گفتند، حاج آقا از در پشتی بفرمایید که به خلقیها نخورید. گفت: این همه راه آمده‌اند علیه من شعار بدهند. بگذارید چند «مرگ بر بهشتی» هم در حضور من بگویند !! ***گفتند حالا که «مرگ بر شاه» همه‌گیر شده؛ شعار جدید بدیم. «شاه زنازاده است، خمینی آزاده است». آشفته شده‌بود. گفت: رضاخان ازدواج کرده، این شعار حرام است. از پلکان حرام که نمی‌شود به بام سعادت حلال رسید!!»

شماره پست : 1141  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حجاب و عفاف, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «مادر دو شهید والامقام دفاع مقدس در حاشیه این مراسم در سخنانی اظهار داشت که خانواده شهدا با افتخار و در راه آرمانهای امام و رهبری فرزندان خود را تقدیم کرده اند و به مسئولین نیز گوشزد می کنند در راستای همین آرمانها حرکت کنند و اجازه ترویج بی حجابی و منکرات را در جامعه ندهند».

{…}

شماره پست : 1138  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, عقیدتی, وهابیت

نــــــــــــــــــگار : «کشور کویت در چند روز آینده ساخت سریالی توهین‌آمیز به امام حسن (ع) و امام حسین (ع) را آغاز خواهد کرد. نام این سریال «معاویه، حسن و حسین» است».

{…}

شماره پست : 1135  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »