احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘مذهبی’ Category

موضوع : اجتماعی, فرهنگی, مذهبی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «من آمده ام به نمایندگی این طبقه تحصیل کرده بی دین به شما بگویم. نه تنها بی‌دین و بیگانه با دین شما، بلکه بیزار از دین و عقده دار نسبت به مذهب، و فراری که به هر مکتبی، به هر شعاری و به هر فلسفه دیگری متوسل می شود و پناه می برد، از ترس مذهب شما. به نمایندگی از اینها، به شما که مسئول مذهب و ایمان خودتان و زمان خودتان، خانواده خودتان، جامعه خودتان هستید بگویم: برای چه طبقه ی من و گروه من از شما بیزار شده، از شما بیگانه شده و شما با او بیگانه هستید و نمی توانید با هم یک کلمه سخن بگویید؟».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5418  ,   2 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : زندگی اسلامی, فرهنگی, مذهبی

نــــــــــــــــــگار : «مهجوریت قرآن غافلانه نیست زیرا در قرآن می خوانیم در روز قیامت پیامبر(ص) می فرماید: پروردگارا قوم من قرآن را مهجور گرفتند و نمی فرماید قرآن نزد قوم من مهجور بود و مهجور گرفتن با توجه و عمد است؟ وَ قالَ الرَّسُولُ یا رَبِّ إِنَّ قَوْمِی اتَّخَذُوا هذَا الْقُرْآنَ مَهْجُوراً».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5365  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : جهاد و شهادت, زندگی اسلامی, مذهبی, معاد

نــــــــــــــــــگار : «آسانترین روش تنظیم وصیت نامه، “خودنوشت” است. همینکه وصیت به خط و قلمتان نوشته و امضا و تاریخ (روز و ماه وسال) داشته باشد، در همه جا پذیرفته می‌شود».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 5240  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, فرهنگی, مذهبی

نــــــــــــــــــگار : «به من گفته بودند که با کارت عضویت بسیج می‌توان اسباب و وسایل منزل را ارزان‌تر از قیمت واقعی خرید. از آن جایی که مصطفی و فتح‌الله(پسر دیگر عبدالحسینی) بسیجی بودند، به مصطفی گفتم: «مصطفی جان کارت بسیج خودت را به من بده تا بتوانم به کمک آن اسباب منزل بخرم.» مصطفی پرسید: «مامان جان چه کسی این حرف‌ها را به شما زده است؟» گفتم: پسرهای فامیل با کارت بسیج این کار را انجام داده‌اند. کارت شناسایی بسیج را به من نداد و گفت:‌آن‌ها بسیجی نیستند،ریاکارانه برای مسجد کار می‌کنند. ‌اگر کسی بسیجی واقعی باشد به کسی نمی‌گوید که من بسیجی‌ام».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4721  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : عقیدتی, مذهبی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «جای شگفت و تأسف است که چگونه بعضی تمامی تعلیمات الهی قرآن و اهل‌بیت، علیهم‌السلام، را به کناری می‌نهند و این‌گونه با تمسک به این روایات جعلی، پرده‌های حیا را دریده و مرتکب اعمالی می‌شوند که از شأن و منزلت هر فرد مسلمان و مؤمن به خدا خارج است. امّا شگفت‌تر آن‌که در این میان افرادی نیز یافت می‌شوند که درصدد توجیه این جهالت‌ها برآمده و پرده‌دری‌های دیگران را این‌گونه توجیه می‌نمایند».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4608  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : مذهبی, مطالب گوناگون, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «ما در سابق جلساتی داشتیم، با دوستان صحبت میکردیم، میگفتیم تو در بند رضای خدایی یا هر کاری دلت می­خواهد، میکنی؟ اگر خواست دلت مهم است، پس هر کاری میخواهی بکن! خدا که در کار نیست. اما اگر در بند رضای خدایی، من شک دارم».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4602  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : مذهبی, مطالب گوناگون, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «آیت الله خوشوقت در این جلسه به برنامه صدا و سیما اشاره می کند و از اختلاف ۱۸۰ درجه صحبت های منتشر شده با اصل سخنان می گوید و خطاب به کسی که این صحبت ها را منتشر کرده است می گوید: کسی که این کار را کرده است، بنده آن را حلال نخواهم کرد».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4582  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, سیاسی, مذهبی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : « شاه که داشت فرار می‌کرد کسی آمد و گفت اجازه هست من چیزی بگویم؟ گفت: بگو. گفت: به اعلی حضرت پدر نمی‌شد دروغ گفت به شما هم نمی‌شود راست گفت که کار به اینجا رسید. خدا نکند که جمهوری اسلامی به وضع دومی مبتلا شود که (به گونه‌ای شود) که نشود راست گفت و همه متملق و چاپلوس باشند و بگوییم آسوده باشید؛ همه جوانان انقلابی‌اند و همه دختران اینچنین‌اند! مملکت همه گوش به فرمانند؛ این‌جوری نیست! ما داریم می‌بینیم. یک آخوند و طلبه بیچاره سر خیابان ایستاده و تاکسی سوارش نمی‌کند».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4346  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, ازدواج و خانواده, زندگی اسلامی, مذهبی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : « متاسفانه در دنیای مدرن می بینیم که زنان مدرن با اشتغال خود موجب اختلال در این انتظار و نگرش کودک شده و لذا در تکوین شخصیت وی نیز خلل وارد کرده اند . متاسفانه مادران شاغل ، مراقبت از کودک را از حالت متمرکزِ فردی و با یک نگرش واحد ، به حالت متفرقِ گروهی و با نگرش های متعدد و گاه متناقض در آورده اند و همین امر موجب شده که دلبستگی کودک نسبت به مادر از حالت طبیعی خارج شود و فرزند دچار نوعی حیرت احساسی و سرگشتگی عاطفی و دلبستگی پریشان شود».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4097  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : جهاد و شهادت, زندگی اسلامی, مذهبی, معاد

نــــــــــــــــــگار : «کسی که معرفتی نسبت به مرگ و همچنین آمادگی برای سفر آخرت داشته باشد، مرگ را زیبا دیده و برای پذیرفتنش آغوش باز کرده و منتظر اوست. اما همین کس نیز باز هم از خدا عمر می طلبد تا بیشتر تلاش کند و بیشتر موجبات رضای خدا، و تعالی آخرت را فراهم نماید».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4044  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »