احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘عقیدتی’ Category

موضوع : عقیدتی, مذهبی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «جای شگفت و تأسف است که چگونه بعضی تمامی تعلیمات الهی قرآن و اهل‌بیت، علیهم‌السلام، را به کناری می‌نهند و این‌گونه با تمسک به این روایات جعلی، پرده‌های حیا را دریده و مرتکب اعمالی می‌شوند که از شأن و منزلت هر فرد مسلمان و مؤمن به خدا خارج است. امّا شگفت‌تر آن‌که در این میان افرادی نیز یافت می‌شوند که درصدد توجیه این جهالت‌ها برآمده و پرده‌دری‌های دیگران را این‌گونه توجیه می‌نمایند».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4608  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.خامنه ای, عقیدتی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «ولایت فقیه مایه‌ی قوام جامعه‌ی اسلامی و عمود خیمه‌ی انقلاب است و به همین دلیل، مواجهه‌ی غیر علمی و غلوّآمیز با آن پیامدهای بسیاری دارد. از جمله این‌كه دوستان را به اشتباه می‌اندازد یا منتقدان را به موضع‌گیری غیر منصفانه و انكار اصل موضوع وامی‌دارد یا بهانه‌ی خوبی به دست مخالفان می‌دهد».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4315  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, بررسی عقیدتی, شناخت, شیعه, عقیدتی, نبوت, نور حقیقت

نــــــــــــــــــگار : « فزوني زنان آماده ازدواج بر مردان، اين حق را براي زن ايجاد مي كند يا به تعبير ديگر اين تكليف را براي مرد و اجتماع پديد مي آورد كه با پذيرش و اعمال تعدد زوجات نياز مذكور برآورده شود. منع از تعدد زوجات در چنين شرايطي موجب رواج فحشا و جرائم و بروز بيماري هاي روحي و جسمي و عوارض ديگر مي شود».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4159  ,   6 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : عقیدتی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : « در پشت پرده اهانت به حضرت رسول اكرم (ص) دلايل گوناگوني وجود دارد كه دشمنان اسلام براي دست يافتن به اين اهداف دست به هرگونه هتك حرمتي مي زنند . در اين مجال به بررسي دلايل هتك حرمت به پيامبر اكرم (ص) مي پردازيم».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4155  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : عقیدتی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : « توهين و جسارت، تلاش شومي است براي ترساندن مسيحيان از اسلام و قرآن و زمينه سازي براي اسلام هراسي و قرآن ستيزي، به عبارت ديگر دست و پازدن بيهوده در مقابل گسترش بيداري اسلامي و فتح عقيدتي و فكري آمريكا و اروپا به وسيله اسلام و قرآن است».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4161  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : عقیدتی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «کسانی که خواب می‌بینند سه دسته‌اند: دسته اول کسانی که روح کامل و مجردی دارند و بعد از خواب رفتن حواس با عالم عقل مرتبط شده و حقایقی را صاف و روشن از دنیای دیگر دریافت می‌کنند، این‌گونه خواب‌ها که دریافت مستقیم و صاف است، نیازی به تعبیر ندارد. دسته دوم کسانی هستند که دارای روح متوسط هستند و در عالم رؤیا حقایق را ناصاف و همراه با برفک و تشبیه و تخیل دریافت می‌کنند، دسته سوم، کسانی اند که روح آنان به قدری متلاطم و ناموزون است که خواب آنها مفهومی ندارد، این نوع رؤیاها که قابل تعبیر نیستند، در قرآن به «أضغاث أحلام» تعبیر شده است».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

 

{…}

شماره پست : 3940  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, عقیدتی, مذهبی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «هر فردي با مراجعه به زندگي جوانان و مطالعه رفتارهاي اجتماعي آنها، اين مسئله را به صورت ملموس درخواهد يافت كه در سال هاي اخير و بخصوص پس از پايان هشت سال دفاع مقدّس، گرايش به فرهنگ بيگانه و فرهنگ غربي در بين جوانان ما رشد صعودي يافته است و گروه هايي از جوانان به علل گوناگون از دين و فرهنگ حالت گريز پيدا كرده اند، به گونه اي كه وقتي در بين برخي از آنها از دين و فرهنگ خودي سخن به ميان مي آيد به صورت علني بي ميلي و بي علاقگي خود را به دين اظهار مي كنند».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3838  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : عقیدتی, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «جنیان موجودات بسیار لطیف و انعطاف پذیرهستند مانند هوا که قابل انبساط و انقباض هستند. گاهی به صورت آدم، گاهی موجودات کوچک، گاهی موجودات بزرگ با بدن‏ها و چشم‏ها و موهای عجیب نمودار می¬شوند؛ یعنی ظاهر شدن برای انسان به صورتی خاص، نه آن که از ماهیت حقیقی خود خارج شوند و تغییر ماهیت دهند، بلکه به این معنا در قوه حس و ادراک انسان به صورت‏های مختلفی محسوس می‌شوند، بدون آن که تغییر ماهیتی صورت گیرد».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3815  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, عقیدتی

نــــــــــــــــــگار : «امروزه در دورن جامعه ما تشكيلاتي فراماسونري در حال شكل گرفتن است و همان‌طور كه در دوران مشروطه، فراماسونري با شعار قرآن و اسلام پيش آمد، امروز نيز فراماسونري با شعارهاي انقلاب و اسلام جلوه مي‌كند و تحت پوشش آن حرف خود را بيان مي‌كند؛ يعني قالب را حفظ و محتوا را عوض مي‌كند».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2568  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بررسی عقیدتی, عقیدتی, مسیحیت, نور حقیقت

نــــــــــــــــــگار : «من یک تازه مسلمان هستم . اجداد من پیروان مذهب کاتولیک بودند اما من در سن ۱۴ سالگی از پذیرش مفهوم تثلیث ( پدر ، پسر ، روح القدس ) امتناع کردم و به بیان داستان پیچیده « سه نفر در یک نفر » که در ذهن خودم بود پرداختم.».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2494  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »