احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘زبانی’ Category

موضوع : زبانی, منکرات

نــــــــــــــــــگار : «از نشانه های بارز اثرات اجتماعی دروغ گویی عدم تعهد انسان ها به مناسبات اخلاقی است. در نتیجه بی اخلاقی، اعتماد بین انسان ها از میان می رود. در جامعه کوچکتری مانند خانواده نیز دروغ گویی بی اعتمادی بین اعضای خانواده را در پی دارد. نعمتی با اشاره به خانواده مبتلا به معضل دروغ گفت: فردی که به بیماری دروغ مبتلا است این تصور در او ایجاد می شود که تمام آدم های اطرافش دروغ گو هستند. در چنین خانواده ای میزان باور پذیری به شدت کاهش می یابد به شکلی که حتی فرد از درون دچار تعارض شده و سخن راست دیگران را باور نمی کند.»

سایت فرهنگی و مذهب نگار

{…}

شماره پست : 2760  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اخلاق اسلامی, زبانی, زندگی اسلامی, منکرات

نــــــــــــــــــگار : «مؤمن حتي اگر به شكل موردي دروغ بگويد از بسياري از چيزها در همين دنيا محروم مي شود. حضرت امام صادق(ع) مي فرمايد: مردي كه دروغ بگويد به خاطر دروغگويي اش، از خواندن نماز شب محروم مي شود».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2756  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اخلاق اسلامی, زبانی, زندگی اسلامی, منکرات

نــــــــــــــــــگار : «قرآن کریم ضمن بیان عذاب‌های دوزخیان می‌فرماید:  این به خاطر آن است که به ناحق در زمین شادی می‌کردید و به خاطر آن است که [سخت به‌خود] می‌نازیدید [و از روی غرور و مستی به خوشحالی می‌پرداختید]»

{…}

شماره پست : 159  ,   3 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اقتصادی, جنسی, روحی درونی, زبانی, منکرات

نــــــــــــــــــگار : « پنجمین از گناهان کبیره عقوق والدین است چنانچه حضرت رسول اکرم(ص) و حضرت امیر المومنین(ع) و حضرت صادق و حضرت رضا و حضرت جوال علیهم السلام در روایاتیکه در شماره کبائر از ایشان رسیده بکبیره بودنش تصریح فرموده اند بلکه از پیغمبر اکرم(ص) چنین رسیده است که از هر گناه کبیره بزرگتر شرک بخدا و عقوق والدین است و نیز از گناهانی است که در قرآن مجید و احدایث صحیحه بر آم وعده عذاب داده شده است.»

{…}

شماره پست : 108  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »