احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘امام خمینی (ره)’ Category

موضوع : امام خمینی (ره), سیاسی

نــــــــــــــــــگار : «رضاخان که آمد، این با دست انگلیسها آمد که بعد انگلیسها هم خودشان اقرار کردند این را که ما این را آوردیم- در رادیو دهلى، در جنگ عمومى- و چون از ما تخلف کرد حالا داریم می‏بریمش. بردندش آنجا که باید ببرند. ابتدا هم که آمد با حربه اسلام آمد. حربه‏ اسلام را بر ضد اسلام. شروع کرد به کارهایى که مسلمانها از آنها خوششان می ‏آمد».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2318  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, امام خمینی (ره), حجاب و عفاف, فرهنگی, مقالات

نــــــــــــــــــگار : «امام(ره) راه حل کشف حجاب و ایجاد اقلیتی از زنان و دخترکان خیابان گرد را از بزرگترین خیانت های رژیم طاغوت می دانستند و آنرا از جنایات بزرگ رضا شاه می خواندند که باید در نظام اسلامی با آن مقابله شود و می فرمود: «آن شقىّ جنایتكار( رضا قُلدر) دست به یك جنایت زد و آن جنایت كشف حجاب بود و به جاى اینكه نیمى از جمعیت ایران را فعال كند آن نیم دیگرى هم كه نیمه مردان بود به‏طور بسیار زیادى از فعالیت انداختند و این عروسك هایى كه درست كردند و در همه ادارات جا دادند و در همه خیابان ها راه انداختند، آنهایى كه در ادارات بودند، سایر افرادى كه در ادارات بودند را هم از كارهاى خودشان بازداشتند و آنهایى كه در خیابانها رها بودند، جوان هاى ما را به فساد كشاندند و فعالیت جوان هاى ما را از دست آنها گرفتند.»

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2201  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : امام خمینی (ره), حجاب و عفاف

نــــــــــــــــــگار : «آرى در اسلام زن باید حجاب داشته باشد، ولى لازم نیست که چادر باشد بلکه زن می‏تواند هر لباسى را که حجابش را به وجود آورد اختیار کند».

{…}

شماره پست : 1801  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.خامنه ای, امام خمینی (ره)

نــــــــــــــــــگار : «امام گفتند سومي هم خدا انشاءالله مي خواهد و ميشود .( خيلي امام پرهيز داشت ).اصرار كردم گفتم شما هستيد كه اين پرچم را به دست صاحبش مي دهيد ؟ يا شخص ديگر ؟ بعد از اصرار من ، امام فرمودند : نه من نيستم . بعد از من كسي خواهد آمد كه پرچم را به دست صاحب اصلي اش خواهد داد ».

{…}

شماره پست : 1449  ,   2 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.خامنه ای, امام خمینی (ره), سیاسی

نــــــــــــــــــگار : «من‌ هم‌ به‌ عنوان‌ يک‌ لبناني‌ مي‌ گويم‌ که‌ از عظيم‌ ترين‌ نعمتهاي‌ الهي‌ در کنار اين‌ نظام‌، همانا وجود مبارک‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ (دام‌ ظله‌ الشريف)‌ است؛ اين‌ رهبر بزرگ‌ و حکيم‌ و مورد عنايت‌ و تاييد الهي.‌ و من‌ اين‌ سخن‌ را از روي‌ تجربه‌ مي‌ گويم‌ و نه‌ از روي‌ تعارف‌، ‌ ارزش‌ و نعمت‌ وجود اين‌ رهبر بزرگ‌ را بدانند و از وجود اين‌ نعمت‌ استفاده‌ کنند و به خاطر اين‌ نعمت‌ از خداوند تبارک‌ وتعالي‌ تشکر و آن‌ را حفظ کنند و ان شاء ‌الله‌ از اين‌ وجود مبارک‌ بهره‌ ببرند و من‌ مي‌ خواهم‌ به‌ آنها تاکيد کنم‌ که‌ دشواريها و خطرها هرچه‌ باشد و تهديدهايي‌ که‌ امريکا و صهيونيستها برضد کشورها وامت‌ ما مطرح‌ مي‌ کنند هرچه‌ باشد، ما از ملت‌ ايران‌ آموخته‌ ايم‌ که‌ به‌ پيروزي‌ ايمان‌ داشته‌ باشيم‌ و مي‌ خواهيم‌ آنچه‌ را از ملت‌ ايران‌ آموخته‌ ايم‌ يادآوري‌ کنيم‌ که‌ بايد يقين‌ داشته‌ باشند که‌ پيروزي‌ ان شاء‌ الله‌ يار مومنان‌ و مجاهدان‌ و مظلومان‌ خواهد بود». ‌

{…}

شماره پست : 1294  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : امام خمینی (ره), حجاب و عفاف

نــــــــــــــــــگار : «حجاب به معناى متداول ميان ما، كه اسمش حجاب اسلامى است، با آزادى مخالفتى ندارد؛ اسلام با آنچه خلاف عفت است مخالفت دارد. و ما آنان را دعوت مى‏كنيم كه به حجاب اسلامى رو آورند. و زنان شجاع ما ديگر از بلاهايى كه غرب به عنوان تمدن به سرشان آورده است به ستوه آمده‏اند و به اسلام پناهنده شده‏اند.»

{…}

شماره پست : 774  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : امام خمینی (ره), جهاد و شهادت

نــــــــــــــــــگار : « امروزه ما اطاعت از ولی فقیه را نباید فراموش كنیم كه اطاعت از امام اطاعت از خدا و پیامبرش خواهد بود و كفران چنین نعمتی غضب خداوند را در پی خواهد داشت .بخشی از وصیت نامه شهید محمد صادق ترابی»

{…}

شماره پست : 195  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : امام خمینی (ره), جهاد و شهادت

نــــــــــــــــــگار : «امام خمینی به عنوان معمار تجدید حیات اسلام در عصر حاضر و برافراشته نمودن پرچم اسلام در عرصه های مختلف زندگی اجتماعی نقش بسزایی در احیاء ارزشهای والای اسلام داشتند. در این بین یكی از واژه هایی كه توانست نقش حیاتی و محوری در سرنوشت اسلام و انقلاب اسلامی ایفا نماید همانا واژه ایثار و شهادت بود كه این مفهوم توسط رهبران انقلاب و در راس آنها امام خمینی(ره) به خوبی تبیین  گردید و به بركت همین مفاهیم بود كه ملت ایران توانست در مقابل دشمنان خارجی قد علم نماید. گستردگی موضوع شهادت و تاثیر آن در سرنوشت انقلاب و جامعه به حدی بود كه موجب تشكیل نهادی به نام بنیاد شهید انقلاب اسلامی گردید تا بتواند ارزشها و فضیلتهای جهاد و شهادت را حفظ و در جامعه تعمیم و گسترش دهد. به راستی كه این بنیاد در اهداف و اساسنامه خود حفظ فرهنگ شهادت را بر خود فرض دانسته و ماموریت اصلی آن حفظ و ترویج فرهنگ شهادت است. لذا برای تامین و تضمین چنین هدف والائی تنها راه ممكن، نصب العین قرار دادن سخنان بزرگان از جمله حضرت امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در تمام ابعاد و شئون می باشد. اینك به فرازهایی از این سخنان اشاره می نمائیم. »

{…}

شماره پست : 193  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »