احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘آ.مکارم شیرازی’ Category

موضوع : آ.مکارم شیرازی, اجتماعی, اقتصادی, سیاسی, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : « مسئله جریمه تأخیر چیزی جز رباخواری نیست و بر جریمه هم جریمه می‌گیرند و در حال حاضر بانک‌ها در گوشه و کنار با بهترین ساختمان‌ها اقدام به تأسیس شعب متعدد می‌کنند و نشان می‌دهد که عده ای دارند ثروتمند می شوند و عده‌ای بیچاره می‌شوند».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4066  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی

نــــــــــــــــــگار : «اینجانب به همه این عزیزان نصیحت پدرانه مى‌کنم در این‌گونه موارد فراتر از قانون گام بر ندارند و بدون اجازه رهبر بزرگوار انقلاب و مقامات مسئول اقدامى نکنند، شرائط منطقه کاملا به نفع ما و به زیان آنهاست. آنها درصددند با بهانه‌هایى این شرایط را بر هم زنند، بسیار باید هوشیار باشیم و بهانه به دست آنها ندهیم».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2327  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «یکی از مراجع تقلید در قم با تاکید بر سرعت بخشیدن به رسیدگی به پرونده‌های قضایی گفت: زمان زیادی از ضرب و شتم طلبه آمر به معروف و نهی از منکر می‌گذرد اما هنوز حکم ضاربین صادر نشده است».

{…}

شماره پست : 1671  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «وی با انتقاد از سکوت مردم و مسئولان در داخل کشور در قبال این رفتارها گفت: کار زشت دیگر دولتمردان ترکیه این است که دست در دست عربستان و آمریکا گذاشته اند و علیه سوریه اقدام می کنند تا آنجا را مانند لیبی به جنگ داخلی بکشانند تا تعداد زیادی از مسلمانان را به کشتن دهند».

{…}

شماره پست : 1431  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, اجتماعی, فرهنگی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «خطیب خطبه‌های نماز عید فطر قم تاکید کرد: باید برای مسایل اخلاقی برنامه ریزی شود ما معتقد به استفاده از زور نیستیم و همانطور که قبلا گفتیم می‌توان به ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس بخشنامه کرد تا حجاب خود را حفظ کنند و این خشونت محسوب نمی‌شود».

{…}

شماره پست : 1327  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, اجتماعی, سیاسی, فرهنگی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «این مرجع تقلید تاکید کرد: زنان با ایمان و چادری بودند که به شما رأی دادند، حالا مزاج تان عوض شده و می‌خواهید آرای یک اقلیت غیرمومن را به دست آورید؟ این است معنی نمک خوردن و نمکدان شکستن».

{…}

شماره پست : 1328  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, حجاب و عفاف

نــــــــــــــــــگار : «ایشان در ادامه بیان داشتند: طرح مقابله با بد حجابی و مفاسد اخلاقی کار فرهنگی است و نباید اشتباه شود که مراد برخورد فیزیکی است؛ باید توجه داشت که برخورد متوجه افراد لجوج و قانون شکن است و بقیه از طریق تذکرات مؤدبانه هدایت می‌شوند.»

{…}

شماره پست : 1016  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : ««وی اضافه کرد: وقتی دو هنرپیشه فیلم به همدیگر فحش می دهند و حرف های رکیک به هم می زنند و این برنامه در سطح عموم هم پخش می شود باید توجه داشت که این مساله بد آموزی به دنبال دارد.»

{…}

شماره پست : 872  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, تا جمعه ی ظهور, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «مكارم شيرازي خاطرنشان كرد: ما مسلمانان هم گرفتار اختلافات داخلي خودمان هستيم و برخي افراد از داخل کشور از پايه‌هاي اعتقادي مردم و از امام زمان‌ (عج) سوء‌استفاده مي‌کنند. متاسفانه انتظار حضرت قائم ‌(عج) را ابزار اهداف و مسايل سياسي مورد نظر خود کرده‌اند و اگر ثابت شود که اين حرف‌ها درست نبوده مردم فردا مي‌گويند بحث انتظار از اصل درست نبوده است.»

{…}

شماره پست : 796  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مکارم شیرازی, ولایت ، مرجعیت و بزرگان

نــــــــــــــــــگار : «آیت‌الله مکارم شیرازی بیان داشت: در این شرایط که مردم برای دموکراسی بر ضد دیکتاتوری قیانم کرده‌اند، آنها به حمایت از دیکتاتورها پرداخته‌اند.  وی با تاکید بر اینکه نمره غرب در تحقق دموکراسی صفر است، اظهار داشت: دیگر کسی ادعای غرب در این زمینه را باور نخواهد کرد، چرا آنها در مسئله حقوق بشر تنها به فکر منافع خودشان هستند.  این مرجع تقلید خطاب به حاکمان عربستان و امارات گفت: حکام این کشورها باید بدانند که این لشکر‌کشی برای آنها ارزان تمام نخواهد شد و آنها باید هزینه‌های بسیاری بپردازند.»

{…}

شماره پست : 743  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >