احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘مظلومیت’ Category

موضوع : اهل بیت علیهم السلام, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «پیامبر(ص) بیهوش شد و تمام زنان و کودکان میگریستند. لحظاتی بعد پیامبر(ص) به هوش آمد و دستور داد که برایش قلم و دواتی بیاورند تا بر ایشان چیزی بنویسند که پس از آن هرگز گمراه نشوید در این میان برخی به دنبال آوردن صحیفه و دوات رفتند. که عمر گفت: بیماری بر پیامبر(ص) چیره گشته است، «ارجع فانه یهجر» برگرد؛ زیرا او هذیان میگوید. قرآن نزد شماست، کتاب خدا برای شما کافی است.[۱۱] حاضران بعضی با نظر عمر مخالفت کردند و بعضی دیگر جانب او را گرفتند رسول خدا(ص) از اختلاف و سخنان جسارتآمیز آنان سخت ناراحت شد و فرمود: «برخیزید و از من دور شوید».».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4547  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, فرهنگی, مذهبی, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : « به اطراف خود نگاه کنیم. جامعه ی ما – که هر سال بیش از چند ماه عزادار مصائب ائمه ی معصومین(ع) است – افسرده تر است یا جوامع غربی؟ جوامعی که هیچ عزاداری برای آن ها تعریف نشده است.قشر مذهبی ما افسرده ترند یا قشر لامذهب؟».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3552  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, حقانیت, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «آن حضرت(س) با وصيت خود كاري كرد تا جريان كفر و نفاق تا قيامت رسوا شود؛ زيرا اجازه نداد كسي بر ايشان نماز گزارد و او را شبانه دفن كنند تا قبرش هرگز مشخص و معلوم نشود و مردم از خود بپرسند كه چه شده قبر آن حضرت(س) مخفي مانده است و كسي از آن آگاهي ندارد؟».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3431  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : « امتي كه ادعاي تبعيت از رسول اكرم(ص) را داشتند، خون به دل فاطمه كردند و با هجوم به خانه ايشان، نهايتاً ايشان را به شهادت رساندند. اين موضوع بعنوان يك حقيقت تلخ تاريخي، قلب هر مؤمني را آزرده كرده و بر مصائب آن حضرت اشك را روان مي كند. ولي ما در دوران فعلي از اين مهم غافليم كه اگر ديروز فاطمه(س) در مظلوميت بود امروز نيز در ميان مؤمنين همچنان مظلوم باقي مانده و كسي براي رفع اين مظلوميت، تلاشي صورت نمي دهد».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3432  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, حقانیت, شناخت, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «فاطمه «س» زنی ازصادر نخستین و عقل اول ، از دودمان توحید ، از تبار هاشمی و سلاله ی ابراهیمی ، از نیاکان عصمت و معرفت و کرامت و در بلندای اوج راستی و عفاف پاکی و جلالت و عظمت است. فرزند نبوت ، همسر امامت و پاسدار و نگهبان ارزش های امامت و ولایت است. شخصیتی جامع صقات کمال ، انسان کامل و اسم اعظم خداست. جهان در تکاپوی حسن است و فاطمه «س» تمامی حسن . عالم خواستار
جلال و جمال است و فاطمه «س» ، یعنی تمام آن».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3120  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, حقانیت, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «باتوجه به مراسم باشکوه عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در سال جاری، عده‌ای از تفرقه افکنان وهابی ، شب‌ نامه‌ای را در برخی از استان های مرزی کشور توزیع کردند که در آن، شبهاتی را پیرامون شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها مطرح شده بود و در پایان نوشته شده بود: (تقلید کورکورانه را بگذارید و به تبلیغات تاجران بازار مذاهب و تعصب توجه نکنید خودتان به میدان تحقیق در آیید وحق را ازباطل تشخیص دهید).  لذا برای روشن اذهان مسلمانان پاسخ مختصری  در اختیار عموم قرار میگیرد».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 3020  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, شناخت, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «رسم خانواده‌ علی(ع) و زهرا(ع) این بود که نام‌گذاری نوزاد خود را به‌بزرگِ خانواده واگذار می‌کردند، امّا وقتی این نوزاد زهرا چشم به‌جهان گشود، بزرگ خانواده یعنی پیغمبر(ص) در مسافرت بود و آنان چند روزی صبر کردند تا پیامبر از مسافرت آمد و همین که مژده ولادت دختر فاطمه(ع) را شنید، در اولین فرصت به خانه فاطمه(ع) رفت، و نوزاد را طلب نمود و او را در آغوش خود فشرد و بوسه‌ها به گونه‌اش افکند. و نام کودک را زینب نهاد».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2991  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : شناخت, مذهبی, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «از عاشورا تا اربعين
عاشورا، روز شهادت حماسه سازان
و اربعین، روز زیارت مرقد عاشورا سازاناست.
عاشورا، خروش خون حسین
واربعین، پژواک این فریاد ظلم شکن است.
عاشورا و اربعین، نقطه ابتدا و انتهای عشق نیست؛
بلکه چله عارفانه تشیع سرخ علوی است.
عاشورا تا اربعین،نقطه اوج عشق حسینی است».

{…}

شماره پست : 2621  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, تا جمعه ی ظهور, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «از محمود بن لبيد در جريان گفتماني که با فاطمه ‏عليها السلام درباره امامت علي‏ عليه السلام داشته است،نقل شده است: از او پرسيدم: اي بانوي من! چرا او (علي ‏عليه السلام) از گرفتن حقّش دست کشيد؟ فرمود:«اي ابو عمر! پيامبر خدا فرمود: “مَثَل امام (يا فرمود: مَثَل علي‏ عليه السلام)، مَثَل کعبه است که به سراغش می ‏آيند، ولي او به سراغ کسي نمی ‏رود”»

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2525  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : شناخت, مذهبی, مظلومیت

نــــــــــــــــــگار : «این سوال تا به امروز در ذهن بشر حقیقت جو ، حکاکی شده است که :
اگر لشگر دشمن با حضرت حسین مشکلی داشتند ، چرا آب را به روی خانواده اش بستند ؟!
اگر لشگر دشمن با حضرت حسین مشکل داشتند ، چرا رسم عرب (و نه رسم اسلام ) را بر اساس حرمت جنگ در ماه های حرام ، زیر پا نهادند ؟!».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2391  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »