احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘مسیحیت’ Category

موضوع : بررسی عقیدتی, عقیدتی, مسیحیت, نور حقیقت

نــــــــــــــــــگار : «من یک تازه مسلمان هستم . اجداد من پیروان مذهب کاتولیک بودند اما من در سن ۱۴ سالگی از پذیرش مفهوم تثلیث ( پدر ، پسر ، روح القدس ) امتناع کردم و به بیان داستان پیچیده « سه نفر در یک نفر » که در ذهن خودم بود پرداختم.».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2494  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : تا جمعه ی ظهور, زرتشتی, شیعه, مسیحیت, یهود

نــــــــــــــــــگار : «در قرآن گفتار صریحی درباره آخرالزمان نیست و این اصطلاحی است که در احادیث و مولفات مسلمانان به چشم می‌خورد. در فرهنگ عامه مسلمانان بخصوص شیعه، اصطلاح آخر الزمان عصر حاضر است که از زمان پیامبر اسلام شروع شده‌است. طبق اعتقادات شیعه ظهور مهدي موعود در این دوران اتفاق می‌افتد و تحولات ویژه‌ای در جهان رخ دهد. طبق اعتقاد شیعه مبحث آخرالزمان با قیامت متفاوت است».

{…}

شماره پست : 1234  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : شیعه, مسیحیت

نــــــــــــــــــگار : «پيرو مسيح آن است که از نامت درس گرفته باشد، آن است که پيامت را کامل گرفته باشد و نام احمد (صلوات الله عليه) را در کتابت خوانده باشد، نه اويي که نام مسيحي بر خود گذاشته و نام احمد (صلوات الله عليه) را از کتابت بر ميدارد، نام مسيحي بر خود گذاشته و آيين کتابت را زير پا مي گذارد! آري تو مسيح بن مريمي و پيروانت چيزي جز پاکي، ادب ،عطوفت و دستگيري نمي دانند…»

{…}

شماره پست : 926  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »