احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘فتنه ها’ Category

موضوع : سیاسی, فتنه ها

نــــــــــــــــــگار : اگر تا دیروز قدرت های استکباری برای تسلط بر سایر کشورهای جهان سوم از طریق جنگ نظامی و لشکرکشی وارد عمل می شدند امروزه اما با ابزاری به نام جنگ نرم و استفاده از این تاکتیک ها به دنبال سیطره بر جهان هستند؛ جنگ نرم در پی از پای درآوردن اندیشه و تفکر جامعه هدف است تا حلقه‌های فکری و فرهنگی آن را سست کند و با بمباران خبری و تبلیغاتی در نظام سیاسی- اجتماعی حاکم، تزلزل و بی‌ثباتی تزریق کند».

{…}

شماره پست : 1738  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, فتنه ها

نــــــــــــــــــگار : «هنگامی که ریچارد رورتی، فیلسوف ارشد پراگماتیست آمریکایی درسال ۸۶ به ایران آمد و از محافل دانشجویی و آکادمیک ایران دیدن کرد؛ پس از دیدار خود مصاحبه ای را با روزنامه کوریره دلاسرای ایتالیا داشت که در آن مصاحبه ملی گرایی را تنها پاد زهر در مقابل اسلام گرایی در ایران دانسته و معتقد بود اشراق گرایی اسلامی به زودی در ایران پا خواهد گرفت».

{…}

شماره پست : 1392  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : فتنه ها, مقالات

نــــــــــــــــــگار : «بسیاری از رجال مشروطیت ایران و پس از آن، که رهبری حرکت مشروطه را از مقام علمی و دینی علماء شیعه جدا کردند و خود زمام جنبش را در دست گرفتند و بر کرسی‌های مجلس شورای ملی ایران تکیه زدند و به تدریج با اسلام زدایی از احکام دولتی و شئونات جامعه، زمینه‌ساز روی کار آمدن حکومت لاییک و استبدادی رضاخان پهلوی شدند ،برخاسته از لژهای فراماسونری و تربیت یافته فراماسون‌ها بوده‌اند.همچنین محمد مصدق که با طرح علقه‌های ملی، قیام مردمی ایران را در سال‌های ۳۱ و ۳۲ به هدر داد و دیگر چهره‌های سرشناس مؤید فرهنگ باستانی ضد اسلامی و سیاست اسلام‌ زدایی دوران پهلوی، دست پروردگان لژهای فراماسونری بودند و از جانب آنان تأیید و در پست‌های حکومتی و فرهنگی وارد شدند».

{…}

شماره پست : 1298  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, فتنه ها

نــــــــــــــــــگار : «وقتی دست اندرکاران فتنه ۸۸ بازداشت شدند و آزاد شدند و دوباره بازداشت شدند و دوباره آزاد شدند، سران قوه قضاییه گفتند که بالاخره با فتنه گران برخورد خواهد شد و فکر نمی کردند که بازداشت و دوباره آزاد کردن آن ها موجب خواهد شد تا برخی برداشت کنند که سران فتنه بی گناهند و مظلوم! حتماً یادتان هست که چند بار فائزه هاشمی را بازداشت کردند و هر بار به بهانه ای واهی آزاد کردند! نه تنها این بازداشت های بی هدف موجب مظلوم نمایی شد، بلکه برخی افراد خود سر را نیز به واکنش واداشت که همان واکنش ها نیز به تشید مظلوم نمایی جریان فتنه، دامن زد».

{…}

شماره پست : 1158  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, عقیدتی, فتنه ها, فرهنگی

نــــــــــــــــــگار : «منحرفین نسخه به روز شده نهضت غیرقانونی آزادی هستند که با سادگی برخی دوستان به بدنه دولت نفوذ کرده اند و من یقین دارم این عده نه به کوروش، داریوش و پیشینه ایران دلبستگی دارند و نه به اسلام عزیز و تنها سناریوی دستگاه های اطلاعاتی کشورهای غربی را اجرا می کنند ».

{…}

شماره پست : 1042  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, سیاسی, فتنه ها, مطالب گوناگون

نــــــــــــــــــگار : «¤ «صالح» يكي از صدها جوان بحريني بود كه در ميدان لؤلؤ به شهادت رسيد. بعد از شهادت صالح تا الان ۲۴ نفر از رفقايش را فقط به جرم سلام و عليكي كه با صالح داشتند، بازداشت كرده اند. نيم بيشتر اين ۲۴ نفر، اصلاً معلوم نيست در كدام زندان به سر مي برند؛ زنده اند يا به شهادت رسيده اند.
¤¤ يكي ديگر از سران فتنه كه اگر مصلحت و رأفت و گذشت نظام نبود، لابد حكم عادلانه درباره اش همان حكم محارب و خروج كننده عليه جانشين معصوم است، چند ماه پيش براي بازگشتش به صندلي هاي تصميم ساز نظام شرايطي معين كرد!… همين!»

{…}

برچسب ها : ,
شماره پست : 858  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, فتنه ها

نــــــــــــــــــگار : «اكنون به يقين مي توان گفت كه اين جريان شِبه رسانه ايِ فاسد، از حكم حكومتي حضرت آقا مطلع بوده اند. چه اينكه اولا حكم مذكور قبل از انتشار در خبرگزاري فارس در دست رئيس جمهور محترم بوده و عوامل رسانه اي دولت، يقينا از وجود آن مطلع بوده اند. ثانيا يك تماس ساده با دفتر مقام معظم رهبري (كه از ساده ترين و در دسترس ترين كارها براي مراكزي همچون خبرگزاري جمهوري اسلامي است) مي توانست دروغ بودن خبرشان را برملا سازد. اما چرا با وجود يقين به دروغ بودن اين خبر تا ساعتها پنجه در چهره حقيقت كشيدند؟ پروژه چه بود؟ چرا اين گروه منحرف به رغم اطلاع از نظر رهبري اصرار داشتند كه اين نظر از مجراي دفتر معظم له با صداي بلند گفته شود؟ چرا رسما از صدا و سيما مي خواستند كه حكم حكومتي رهبر معظم انقلاب را به رغم ضرري كه براي آبروي دولت داشت پخش كند؟ آيا هيچ قصدي براي تشويش اذهان، عليه نظام و رهبري و حتي رئيس جمهور در كار نبوده است؟ آيا ماتبع اين لجبازي مشكوك رسانه‌اي، القاي اختلاف ميان رهبري معظم انقلاب با رئيس جمهور نبوده است؟ آيا اين همان پروژه اي نيست  كه ده سال پيش توسط سازمان سيا پردازش گشته و به دست فتنه گران مدعي اصلاح طلبي اجرا شد؟ آيا  پروژه القاء حاكميت دوگانه را مي توان به همين زودي به دست فراموشي سپرد؟»

{…}

شماره پست : 856  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اجتماعی, سیاسی, شیطان پرستی, فتنه ها, فرهنگی, مقالات

نــــــــــــــــــگار : «نتیجه کار فراماسونری این است که بیعت و سرسپردگی ائمه جائر را به جای ولایت حق تکلیف می‌کند. در اینکه فراماسونری در جست‌وجوی نفوذ در انقلاب اسلامی است، تردیدی نیست. در این هم تردیدی نیست که نفوذ فراماسونری در دولت‌های گذشته موجب گردید، دولتمردان جمهوری اسلامی به جای رعایت قاعده تولی و تبری، گفت‌وگو و تعامل با استکبار جهانی را در پیش گرفتند؛ به جای تقوا، پاکدامنی، حمیت، غیرت و. . . سمحه و سهله را ترویج می‌کردند؛ به جای حمایت از مظلومان و مستضعفان جهان، شعارهای عوامانه و ساده‌لوحانه از فلسطین‌ها فلسطینی‌تر نشویم، ایران برای همه ایرانیان، نه غزه نه لبنان؛ جانم فدای ایران و. . . را سر دادند.»

{…}

شماره پست : 850  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : سیاسی, شیطان پرستی, فتنه ها

نــــــــــــــــــگار : «صلي‌ترين گزاره «فرقه مشائیه» يعني شعار «خدا شدن انسان» (اومانيسم اسلامي) كپي‌برداري كهنه‌اي از تئوري «اسلام آمريكايي» براي «تجزيه دين» است … کسی که حامی بازگشت «سیدحسین نصر» (رییس دفتر سابق فرح پهلوی و عضو فعلی بنیاد اشرف پهلوی) به ایران است، «اسفندیار رحیم‌مشایی» بود نه آقای حداد عادل…»

{…}

شماره پست : 848  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.نوری همدانی, سیاسی, فتنه ها, ولایت ، مرجعیت و بزرگان
رباي بانكي از نظر آيت‌الله نوري همداني
نــــــــــــــــــگار : «مرجع عالی قدر جهان تشیع  هدف فتنه اخیر را نابودی حکومت اسلامی عنوان کرده و گفتند: در این مسئله که فتنه‌گران به دنبال نابودی حکومت اسلامی که در سایه فقاهت ایجاد شده است، بودند، بسیاری از حوزویان وارد عمل نشدند و آن گونه که باید عمل نکردند.»

{…}

شماره پست : 641  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »