احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘سایت های مفید’ Category

موضوع : چند رسانه ای, سایت های مفید

نــــــــــــــــــگار : «پرسمان بازدید کنندگان زیادی دارد. مثلا شرکت اطلاعات وب یا بعبارت دیگر  Alexa که رتبه ی تمام سایتهای موجود در وب را ارائه می دهد ، رتبه جهانی پرسمان را ۱۱۹۷۴۲  و رتبه پرسمان در بین سایتهای ایرانی را ۱۶۷۷ بیان داشته است. بنا به گفته این سایت هم اکنون ۱۳۴ سایت ، پرسمان را لینک کرده اند».

{…}

شماره پست : 1427  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : چند رسانه ای, سایت های مفید

نــــــــــــــــــگار : «حكمت سراي طوبي كه مدتهاست در جهت نماياندن اين ميراث ماندگار آن‎گونه كه قدما آن را ارائه نموده‎اند تلاش مي‎كند, اقدام به راه‎اندازي يك پايگاه اطلاع‎رساني نموده و سعي دارد هر آنچه در مسير توسعه و گسترش طب سنتي مورد نياز است، در اين مجموعه فراهم نمايد».

{…}

شماره پست : 1426  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : چند رسانه ای, سایت های مفید

نــــــــــــــــــگار : «آهستان در آغاز همچون بسیاری از مدیران سایتهای فارسی با یک وبلاگ ساده شروع کرد و به خاطر نوشته های پرحرارت و گرانقدرش معروف شد. پس از فیلترینگ وردپرس ، آهستان نیز غیرقابل دسترسی شد. هم اکنون مدیر آن وبلاگ ، سایت خود را راه اندازی نموده است و در این سایت به بیان و انتشار نوشته های خواندشی اش می پردازد.»

{…}

شماره پست : 725  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : چند رسانه ای, سایت های مفید

نــــــــــــــــــگار : «حزب الله همواره خود را پایبند به قانون می داند. اما از حضرت آیت الله آملی لاریجانی تقاضا می کنم ضمن بازخوانی پرونده عجیب «۵۹۸» جلوی مضحکه شدن بچه های حزب اللهی پیش چشم ضدانقلاب را بگیرند.»

{…}

شماره پست : 720  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : چند رسانه ای, سایت های مفید

نــــــــــــــــــگار : ««صراط» آمده است تا اخبار سیاسی را از نگاه یک شهروند انقلابی، بدون کوچکترین وابستگی حزبی پوشش دهد. برای «صراط» تفاوتی میان چپ و راست نیست. گامهای «صراط» بر «صراط مستقیم» است. هرکه به آرمان های متعالی اسلام و امام و رهبری نزدیک‌تر، در چشم «صراط» عزیزتر.»

{…}

شماره پست : 715  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : چند رسانه ای, سایت های مفید

نــــــــــــــــــگار : «سامانه دانشگاهی چارچوب ، مهمترین سایت شبکه چارچوب می باشد. این سایت به علت موضوع خاص آن که همان اخبار و مطالب دانشگاهی است مورد توجه همه ی دانشگاهیان و دانشجویان می باشد. مخاطبان این سایت روز به روز افزایش می یابد و با فراگیر شدن این سایت در میان دانشجویان ، دیگر نیازی به سر زدن به سایت های دیگر نمی باشد و همگان می توانند اخبار مورد نظر خود را از همین سایت جویا شده و در جریان نوشته های دیگران قرار گیرند.»

{…}

شماره پست : 283  ,   3 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »