احمدی نژاد ازدواج اسلام امام خامنه ای بی حجابی تلوزیون جوانان حجاب حجاب اسلامی حضرت زهرا حقوق زنان خانواده دختر دختران رسانه ملی زن زناشویی زنان زن ایرانی زندگی زندگی مجردی زن سالاری زن مسلمان زن و شوهر سربازی شوهر شیعه صدا و سیما طلاق ظهور عشق عفاف فراماسونری فمینیسم قرآن مرد مردان مردم مرگ مشایی مهریه ولایت پسر پناهیان چادر

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
هرگاه کسی برای خواستگاری نزد شما آمد و دینداری و امانت داری او را پسندیدید، به او زن دهید؛ که اگر چنین نکنید، در روی زمین تبهکاری و فساد بسیار پدید خواهد آمد.
بحار الانوار؛ ج103، ص372، ح3
تازه های اهل بیت (ع)
یافت نشد
تازه های اجتماعی
یافت نشد
تازه های زندگی اسلامی
یافت نشد
آخرين هاي سايت
Last Site
حدیث برگزیده
NEGAR
برترين پست ها
Top Posts
آخرين نظرات
Last comments

Archive for the ‘بررسی عقیدتی’ Category

موضوع : اهل بیت علیهم السلام, بررسی عقیدتی, شناخت, شیعه, عقیدتی, نبوت, نور حقیقت

نــــــــــــــــــگار : « فزوني زنان آماده ازدواج بر مردان، اين حق را براي زن ايجاد مي كند يا به تعبير ديگر اين تكليف را براي مرد و اجتماع پديد مي آورد كه با پذيرش و اعمال تعدد زوجات نياز مذكور برآورده شود. منع از تعدد زوجات در چنين شرايطي موجب رواج فحشا و جرائم و بروز بيماري هاي روحي و جسمي و عوارض ديگر مي شود».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 4159  ,   6 ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بررسی عقیدتی, سیاسی, شیطان پرستی, عقاید ضاله, مطالب گوناگون, یهود

نــــــــــــــــــگار : «پروتکل ۵ :راه‌های ایجاد یک حکومت مرکزی مقتدر یهودی: گرفتن زمام قدرت با حربه‌ی آزادیخواهی، عواملی که اتحاد کشورها را ناممکن می‌سازد. اندیشه‌ی تشکیل کشور یهود یک خواست الهی است. تاثیر فراوان انتقاد و عیب جویی در تخریب و ویرانگری اندیشه‌ها بوسیله‌ی فن مخرب سخنوری که با آن افکار عمومی و فعالیت‌های فردی و جمعی در دستان ماست».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2925  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : یهود

نــــــــــــــــــگار : «این کتاب ( اسرار سازمان مخفی یهود ) با آنکه در ایران لااقل دوبار منتشر شد ( بکبار به ترجمه مصطفی فرهنگ و بار دیگر با نام مستعار ” ترجمه : ر.ش.” ) و اخیراً با نام ” صهیونیسم چه میخواهد؟ ” برای سومین بار ( و متاسفانه مثل تقریبا، تمامی کتابها و نشریات راجع به صهیونیسم بسرعت نایاب شد و این داستان در مورد این کتاب در سراسر جهان اتفاق افتاده است ) در واقع انگار ، دست پنهان و نیرومند صهیونیسم با ایادی فراوان و مرموز خویش همه جا سعی در گم کردن این ردپا دارد و بهمین دلیل ، چاپ مجدد این سند معتبر و نقل و شرح آن از جای ویژه ای در افشاگری نسبت به صهیونیسم برخوردار است و بر ناشران مسئول و حتی گردانندگان جمهوری اسلامی است که این کتاب مهم را در همه ابعاد بهمه طرق ممکن به دست مردم برساند».

سیری در پروتکل های یهود از ابتدا تا انتها سیری در پروتکل های یهود از ابتدا تا انتها

{…}

شماره پست : 2618  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بررسی عقیدتی, عقیدتی, مسیحیت, نور حقیقت

نــــــــــــــــــگار : «من یک تازه مسلمان هستم . اجداد من پیروان مذهب کاتولیک بودند اما من در سن ۱۴ سالگی از پذیرش مفهوم تثلیث ( پدر ، پسر ، روح القدس ) امتناع کردم و به بیان داستان پیچیده « سه نفر در یک نفر » که در ذهن خودم بود پرداختم.».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2494  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : اهل بیت علیهم السلام, شناخت, شیعه, مذهبی

نــــــــــــــــــگار : «پیامبر خدا فرموده است: گروهی از امت من تلاش فکری و معنوی فراوانی خواهد کرد تا حقیقت را قبل از فرارسیدن قیامت برپا کند. در چنین هنگامه ای مسیح پسر مریم به زمین نزول خواهد کرد. رهبر آن گروه قائم ، به مسیح خواهد گفت که ما را در برپایی نماز مقتدایی کن. و او در پاسخ خواهد گفت : نه . سپس مسیح ، مقام امامی را به او اعطا خواهد کرد».
سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2513  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : شیعه, نور حقیقت

نــــــــــــــــــگار : «سرآغاز متن کتاب، اولین عبارت کتابچه اینشتین / خطاب به آیت ­الله بروجردی این عبارت آلمانی است : Herzliche Gru“&e von Einstein هرتسلیش گروشس فن آینشتاین = با صمیمانه­ترین سلام­ها از اینشتین محضر شریف پیشوای جهان اسلام جناب سید حسین بروجردی. پس از ۴۰ مکاتبه که با جنابعالی بعمل آوردم اکنون دین مبین اسلام و آئین تشیع ۱۲ امامی (*۱) را پذیرفته ام / که اگر همه دنیا بخواهند من را از این اعتقاد پاکیزه پشیمان سازند هرگز نخواهند توانست حتی من را اندکی دچار تردید سازند! اکنون که مرض پیری مرا از کار انداخته و سست کرده است ماه مرتس ( مارس) (*۲) از سال ۱۹۵۴ ( *۳*) است که من مقیم آمریکا و دور از وطن هستم».

سایت فرهنگی و مذهبی نگار

{…}

شماره پست : 2455  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : بررسی عقیدتی, سیاسی, یهود

نــــــــــــــــــگار : «تهيه كننده ي اين فيلم، محمد قهرماني مي گويد: البته اين افراد نيز نگران بودند كه مبادا بابت همكاري در اين فيلم برايشان اتفاقي بيفتد چون از لحاظ محتواي فيلمنامه همه پيش بيني يك اتفاقاتي را مي كرديم، به طوري اخيراً دوستان پخش فيلم به ما گفتند كه مراقب باشيد كه ترور نشويد و ما مي گفتيم ما آماده شهادت هستيم».

{…}

شماره پست : 1847  ,   يک ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : آ.مصباح یزدی, توحید, شیعه, عقیدتی

نــــــــــــــــــگار : «کسی که شما را آفریده است، می‌گوید آن چیزی که من ساختم، اینجور باید از آن استفاده کرد. حال اگر بگوییم دلمان می‌خواهد به شکل دیگری عمل کنیم، ممکن است به هر بدبختی‌ای منتهی شود. بنابراین، دین برنامه زندگی انسان است که خدایی که او را آفریده است، گفته این‌گونه باید رفتار کنی تا به آن نتیجه‌ای که من در نظر دارم و کمال و سعادت ابدی تو در آن است،‌ نائل شوی. ۱۲۴ هزار پیغمبر هم فرستاده است تا این راه را برای ما تبیین کنند؛ ائمه معصومین علیهم‌السلام را هم فرستاده است برای این‌که تفسیر کنند، توضیح بدهند و فداکاری هم بکنند تا مردم باور کنند اینها غیر از خیر ما چیزی نمی‌خواهند؛ دین به این معناست ».

{…}

شماره پست : 1726  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : حقانیت, شیعه, عقیدتی

نــــــــــــــــــگار : «در تحقیقاتی که در مطالب ناسا(سازمان هوا و فضای امریکا) داشته اند  نا سا سه نوع شکاف در ماه شناشایی کرده که عبارتند از ۱- شکافهای دایره ای که مال شهابها و سنگهای آسمانی است ۲- شکافهای مارپیچی که مال که دلیل آن هم یافته اند۳- شکاف کمر بندی  که نتوانشته اند توجیه علمی برای ان پیدا کنند».

{…}

شماره پست : 1241  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »
موضوع : تا جمعه ی ظهور, یهود

نــــــــــــــــــگار : «اين دوره از تاريخ زندگى يهوديان جدا به حساب مى آيد، زيرا اين همان دوره بازگشت قدرت آنهاست كه خداوند در سوره اسراء به آنان وعده فرموده است ؛ ((سپس پيروزى شما را بر كسانى كه آنان را عليه شما برانگيختم برگردانده و به شما اموال و فرزندانى را عطا كرده ، و شما را از يارانى بيش از تعداد آنان برخوردار نموديم تا با همكارى شما بر ضد آنها بستيزند. )) بنابراين ، اين دوره خارج از وعده كلى تسلط بر آنهاست تا اينكه وقت كيفر و مجازات دوم بدست مسلمانان فرا رسد».

{…}

شماره پست : 1245  ,   بدون ديدگاه  ,   نویسنده : modir  ,   ادامه ي مطلب »